cm
Soru Sahibi
7 Ocak 2014 12:09

kullandığım ilacı bırakmak istiyorum

Merhaba hocam.Kısaca kendimden bahsedeyim,geçen yıl üniversite için küçük bir ilçeden İstanbul'a geldim.İlk haftalarım zorlu geçti ve okuluma alışamadım.İçime kapandım.Bir süre bu şekilde mutsuz ve yalnız yaşadım,durumu düzeltmek için geçtiğimiz 2013 yazında profesyonel destek aldım ve sosyal fobi teşhisiyle ilaç kullanmaya başladım.Yaklaşık 4 aydır her sabah 'yarım paxera 20 mg' ve her akşam 'yarım paxera 20 mg+yarım desyrel 50mg' kullanıyorum.Şu anda kendimi çok iyi hissediyorum.Geçen yıl söyleseler inanamayacağım bir şekilde derslerimi düzelttim,bir sürü arkadaş edindim ve çok sevdiğim bir kız arkadaşım var.Ve ciddi anlamda artık ilaç kullanmak istemiyorum.Birden mi bırakmalıyım? Birden bırakmayacaksam hangi dozlarda ne kadar sürede bırakmalıyım? Yardımcı olursanız çok sevinirim.İyi günler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Mert Bey; paxera ve desyrelin yarımşar olan akşam dozlarını hemen bu mesajı aldığınız günün akşamı iptal edebilirsiniz; paxeranın yarım olan sabah dozuna da 3 gün devam edip ilaç tedavinizi tümüyle sonlandırabilirsiniz...Geçmiş olsun...selam ve sevgilerimle...

8 Ocak 2014 18:22