BO
Soru Sahibi
29 Ocak 2019 12:25

Kornea Nakli ve Doğum.

Merhabalar, 2014 Yılında eşim tek gözünden kornea nakli ameliyatı oldu. Başarılı bir operasyondu ve şuana kadar herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadık. Eşim hamile olduğu için ısrarla normal doğum yapmak istiyor bunun herhangi bir sakıncası var mı?

1 cevap
Cevaplar (1)

Normal şartlarda bir sıkıntı olmaması lazım ancak korneanın durumunu en iyi ameliyatı ve takibi yapan doktorunuz bilebilir. Onun görüşünü almanızı tavsiye ederim.

20 Nisan 2019 18:42