CR
Soru Sahibi
19 Temmuz 2021 00:43

Korkugeceleri

Saygılar hocam oğlum 12yasinda son günlerde gece korkuyor bağırarak uyanıyor uyanınca hatırlamıyor ayağa kalıyor gozleriacik fakat beni farketmiyor kendine gelince noldu diye soruyor yardımcı olursanız sevinirim saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Rahime hanım Bu bilgiler doğrultusunda net birsey diyemem. Gece uyanip gezinmesi nörolojik bir muayene gerektirir.korkuları ise psikolojik pedagojk bir tedavi gerektirir. Aile ve çocuk birlikte bir uzman tarafından değerlendirilmesi gerekiyor Sevgilerimle

19 Temmuz 2021 09:08