YM
Soru Sahibi
6 Eylül 2021 01:59

İsteklerimiz

Merhaba benim 5.5 yasında bi oğlum var isteklerini inatlasarak usteleyerek yeri geldiğinde ağlayarak yaptırmaya calısıyo ben bosanma asamasındayım bundan olabılecegini düşünüyorum ama bu durumun ilerlemesinden de korkuyorum ve sizden yardım istiyorum şimdiden teşekkur ediyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Merve hanım Aileniz için boşanma öncesi ve sonrası yeni bir süreçtir. Bu süreçte sağlıklı baş edilemediginde ebeveynlerdeki duygu ve davranış değişikliği çocuklara yansıtmaktadır. Sizin de çocuğunuzda gözlemlediğiniz birtakım zorlayıcı davranışlar ortaya cikabilmektedir. Çünkü çocuğunuzda bu döneminden zorlandığını göstermektedir.

6 Eylül 2021 08:36