DI
Soru Sahibi
22 Temmuz 2021 14:25

Komut almiyor

Merhaba hocam 18 aylik bir oglum var ismine isine gelince donup bakiyor cok hareketli ve bizi kolay kolay dinlemez etrafi kesfetmeyi cok seviyor yakalamaca oynamayi seviyor benim sorum su hocam benim kayincomun kizi var o kiz al ver at gibi komutlari yapiuor bizimki cani isterse yapiyor neden bizde mi hata var acaba hocam

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba çocuklar arasında bireysel farklılıklar olabilir bu çok normaldir. Ancak tabi ki gelişimsel değerlendirme yaptırırsanız her gelişim alanı ayrıca değerlendirilmiş olur.

22 Temmuz 2021 14:46