AM
Soru Sahibi
27 Temmuz 2021 01:45

Kilo alimi

Merhaba hocam 25 aylik oglum var ve hic birsey yemiyor sadece su iciyor tahlillerini yaptirdim birsey yok polivit surup verdi faydasini gormedim balik yagi kullandim yine yok agzina aliyor geri atiyor istah acici ilac oneriniz varmi

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba ilaç yazma doktorun tavsiyesiyle olabilir. Eğer tahliller sonucu bir sorun gözükmediyse yeme düzen oluşturmak için çocuk gelişimciden destek alabilirsiniz.

28 Temmuz 2021 08:40