KN
Soru Sahibi
13 Ekim 2020 17:45

Koltukaltı ağrısı ve şişlik

Merhaba umarım iyisinizdir, ben 23 yaşındayım kendimi bildim bileli yani uzun süredir sol koltuk altım sağdan daha belirgin ve çok hafif şişkindir, çok nadir olarak ara ara ağrılarım olur ama çok takılmadım. Bir ay önce epilasyon sonrası çok ağrıdı ve şişti sanki, malum pandemiden dolayı hastanelere gitmekte çekiniyoruz. Ben de geçmesini bekledim ve sanki içinden siyah kıl çıktı bi gün tekrar epilasyon yaparken ve ertesi gün ağrım hızla azaldı ve geçti. Bir hafta kadar önce epilasyon sonrası tekrardan aynı şeyler oldu ve şuan ağrıyor, şişlik de çok az belirgin, zira anneme gösterdiğimde anlayamıyor normal diyor. Bu arada adet dönemime yakınken oluyor sanki bu emin değilim. Endişeleniyorum biraz evhamlı birisiyim ve bu nedenle evde pek bana inanmıyorlar malesef yalancı çobana döndüm anlayacağınız. Merakım şu acaba çok ciddi bi hastalık olabilir mi biliyorum cunku defalarca kez araştırdım gece terlemesi, kilo kaybı gibi ek bir şeyler yok.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Pelin Basım
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Öncelikle geçmiş olsun. Endişelerinizi anlıyorum ancak tarif ettiğiniz bulgular daha çok kıl köklerinden kaynaklı enfeksiyona benziyor. Yine de muayene olmanız daha sağlıklı olur kanısındayım. Sağlıcakla kalın.

13 Ekim 2020 20:10