B.
Soru Sahibi
18 Haziran 2019 14:06

Kolonkanserı

Kolonkanserı Kolonkanserı onkolog t3n1m0 patoloji sonucuna gore her 21gunde6aylık kemoterapi verdi bu durumda kur sayısı ne oluyor her21gunde1tam doz kurmu verilecek bizi aydınlatır misiniz bazı drlar4kur koruyucu önermişti fazla olmazmı değerli bir uzman olarak bu patoloji sonucuna gore 20alınan numune patolojısıne gore7sınde kanser hücresi cıktı pnerınıze tesekkurler Gizle Gizle *** *** ** /

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Cemil Kuşoğlu
Radyasyon Onkolojisi

Merhaba, sorunuzu lütfen medikal onkoloji uzmanına yönlendirin. Ben radyasyon onkolojisi uzmanıyım. geçmiş olsun

18 Haziran 2019 14:40