BS
Soru Sahibi
15 Eylül 2021 08:24

Kolon kanseri

kanseri kanseri kanseri Kolonkanseri Kolonkanseri Kolonkanseri Hocam saygilar esim2yil 3n1 teshisiyleevvel kolon kanserinden ameliyat ve kemo gordu dr kontrolerini 6ay ara ile oluyor geceleri 11-12ye dogru yatiyor sabahya10a dogru uyaniyor bu durum bagisikligini olumsuz etkilerni beslenmesine yuruyusune dikkat ediyor niks olmaması için beslenme öneriniz yokmu 2 yıl bittikten sonra kaç ay arayla kontrol edilir

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Metin Işık
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

zannnederim bir yanlışlık oldu. ben romatoloji yani romatizma uzmanıyım. bu durum onkoloji branşı ile ilgili

17 Eylül 2021 21:10