18 Ağustos 2016 13:48

kolesterol

hocam saygilar 57yasindayim son tahlilde hdl43ldl143trig144 tkol286 hdlyi nasil dusurebilirim kanser den korunmak icin beslenme oneriniz yokmu kolrstetol ilaci kullanmak istemiyorum oneriniz uzere gazetede okumustum her sabah zencefil ve zerdacal 1tatli kasigi ve cokaz karabiber yiyorum sadece haftaspnlari ara veriyorum yanlismi yapiyorum beni aydinlatirmisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Canfeza Sezgin
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba, Diyet uzmanı ve iç hastalıkları / endokrinoloji uzmanı doktorunun önerilerine göre takip ve tedavilerine girebilirsiniz. Düzenli egzersiz programı ve yaşam tarzı değişiklikleri gereklidir. Bitkisel ürünler dahi olsa doktor kontrolü ve önerisiyle kullanılmalıdır. Arzu ederseniz tarafıma da başvurabilirsiniz. Sağlık ve esenlikler dilerim.

1 Eylül 2016 13:25