BS
Soru Sahibi
8 Ağustos 2015 10:27

kolesterol

Menü (#*** *** **) SORU Selim BAYRAKTAR 35 YaşındaEdirne / Sporcu kolesterol Hocam saygılar son tahlilde HDL 46ldl143trig168tkol 184 hbac1 5.2 ldlyi düşünemiyorum 1yil evveldeaynii çıkmıştı gunasiri1yumurta 3taneglikozsuz tahsilli bisküvi yiyebilir miyim beslenme pnerinize teşekkürler her gün bimden aldığım köy ekmeğinden her ogun1 dilimyiyebilir miyim kepekli ekmek tuketigim için emilim bozukluğu için ferritin duruyor tam hemogram her zaman normaldir kendimi bildim bileli ferro sanol duedanal halini kullanıyorum yükseliyor son rakam26 çıktı hocam niacin hapı 100mg önerildi önemli zararı varmı flashin yaparmış pnerinize tesekkur eşimin hdlsi49ldl175 trig190tkol226sigaraa gunde10tane içiyor tansiyonu yok şekeri yok benim prediyabetim var

1 cevap
Cevaplar (1)

iyi günler Selim bey, size cevap verme den önce birkaç sorum olacak; -boy ve ağırlığınız nedir.? Hangi sporla meşgulsünüz? -ailenizde kalp hastalığı var mı? -emilim bozukluğu sebebi teşhis edildi mi? -Açlık ve tokluk kan şekeri değerleri nedir?

10 Ağustos 2015 15:45