SS
Soru Sahibi
24 Kasım 2019 00:14

Knees surgery

Hello doctor Alakbarov I live in USA California , both my knees are torn. (Type III). So I need to do surgery as soon as possible . for due to the high costs in the US, I tend to do in the Turkey. if possible, Please tell me how much the cost of the operation . Your sincerely Sonny ?

3 cevap
Cevaplar (3)
Op. Dr. Anar Alakbarov
Ortopedi ve Travmatoloji

Hello Sonny Starr, Could you please send me your MRI to my e-mail ( dr.anar.patients@gmail.com) ? I can only tell you about cost, op precedure and healing period etc after I check your MRI. best regards!

24 Kasım 2019 10:40
SS
Soru Sahibi

Thanks for response I try to get copy of my MRI report of my doctor office this Friday, and I will send to you as soon as possible. Your sincerely Sonny

27 Kasım 2019 10:39
Op. Dr. Anar Alakbarov
Ortopedi ve Travmatoloji

You are wellcome, ok, see you soon! A.Alakbarov

27 Kasım 2019 11:20
SS
Soru Sahibi

Hello Doctor Surgery, Today I got copy of my my MRI, so how can I sent it to you? Your sincerely, Sonny

4 Aralık 2019 06:54
Op. Dr. Anar Alakbarov
Ortopedi ve Travmatoloji

Hello, you can send it via wetransfer to my mail ( dr.anar.patients@gmail.com). please write to google ’wetransfer‘ , then click the link and go to page, fill the blanks and send it. see you!

4 Aralık 2019 12:24