GG
Soru Sahibi
19 Şubat 2020 19:19

Diz Problemi

hocam selam sizinle instagram uzerinden de konusmustuk dizimde boşalma ve güçsüzlük hissim vardı. mr goruntulerimi size atmistim sonradan. dizimde zorlanma oldugunu ve kikirdakta bir az aşınma olduğunu demiştiniz. ben 1 aydır fizik tedavi olarak LİGAMET VE PATELLA DESTEKLİ DİZLİK takıyorum ama sağ dizimde bir değişikli yok hatta sol dizim şu an problemli dizim gibi oluyor. ben MR çektirdim doktora da gittim ama her kes çok önemli bir şey olmadığını dizlik+fizik tedavi gerektiğini söylüyor ama 2 aydır bu durumda dizim. hocam ben 18 yaşında üniversite öğrencisiyim ve şuan dizimdeki sorunun geçmeyeceğini düşünmeye başladım her gün kafama takıyorum artık korkuyorum size de bir danışmak istedim. önereceğini bir şey var mı acaba :(

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Anar Alakbarov
Ortopedi ve Travmatoloji

Merhaba Gülşah güzel, bulunduğunuz bölgede eğitim araştırma hastanesei varsa oranın ortopedi bölümüne başvurmanızı öneririm. geçmiş olsun!

23 Şubat 2020 00:41