PN
Soru Sahibi
19 Mart 2019 21:04

Kızım için ne yapmalıyım

Merhaba iyi çalışmalar . 22 aylık kızım var. Onunla ilgileniyorum. Oyunlar oynamaya çalışıyorum. Babası benden çok daha ilgili. Ben arada sinirlenip bağırabiliyorm.yemek yeme sıkıntısı vardı bu konuda ısrarcı oldum sinirli davrandım.ne kadar iyi bir anne olucam bagirmiycam desemde sinirlerime hakim olamıyorum. Kızım tırnak yemeye başladı. Ve akranlarina karşı hırçın. Büyük akrabalarına asla gitmez kısacası huysuz bir kızım var. Çok üzülüyorum kafama takıyorum . Bu davranışların sebebi ben miyim diye sorguluyorum kendimi. Ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim. Lütfen yardım edin. Eğitici anne çocuk ilişkisi kitapları okuyorum ama yaşantıma dokemiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Nazlı Hanım Çocuklar Anne Baba Tutum ve Davranışlarından Çabuk Etkilenirler ve Yansıtırlar Bu Konuda Ebeveyn Danışmanlığı Yardımı Verebiliriz. Randevu Hattımız *** *** ** 96

19 Mart 2019 21:10