YB
Soru Sahibi
13 Ekim 2019 01:26

Kırmızı benekler

Doktor bey çocuğun kasım ve ocak arası vücudunda kırmızı kırmızı benekler oluyor v de sabahları gemelde hapşırıuor 2 ayrı hekime gttik fakat çözülmedi.Yine mevsim geldi ve korkuyoruz nasıl bir şey var nedir bu yardımcı olursanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Murat Çapanoğlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

Kızarıklık olduğu dönemde gorebiliriz. Nasıl bir kızarıklık oluyor diye. Hapşırık olması da alerjik nedenli olabilir.

13 Ekim 2019 14:17