KT
Soru Sahibi
30 Eylül 2020 13:27

Et allerjisi

Çocuğumun koyun eti allerjisi cıktı,deneyerek beyaz et ve dana eti yedirdigimizdede döküntü ve kaşıntılarının olduğunu gördük. 6 ay kırmızı ve beyaz et vermedik . Şuan hafta da bir fırınlanmış çok küçük porsiyonlarda kırmızı et veriyorum , çok aşırı bir reaksiyon göstermiyor . Diyetini nasıl açmam gerekiyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Murat Çapanoğlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

Merhaba ben mesajınızı kaçırmışım. Tabi deri testlerine göre hareket etmek en güvenli uöntem olur. Ama küçük porsiyon verdiğinizin biraz miktarını arrtırarak verilebilir. Çok geçmiş olsun💐

15 Mayıs 2021 19:55