PH
Soru Sahibi
9 Nisan 2019 11:25

Kilo problemi

Merhabalar hocam bn 1.80 boyundayım 97 kiloyum kilo vermem gerekiyor ama veremiyorum baya boğazıma düşkünüm bana yardım edermisiniz nolur

2 cevap
Cevaplar (2)

Gerekli testleri yaptırıp altında yatan başka bir sebep var mı, yok mu ona bakılmalı sonrasında ise size uygun kişisel beslenme listesi ayarlanmalıdır. Emin olun en kısa sürede açlık krizleriniz sona erecektir. Bekleriz efendim.. iyi günler.

9 Nisan 2019 11:56
PH
Soru Sahibi

TEŞEKKÜR EDERİM YANINIZA GELDİĞİMDE GOSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİ VE ALAKADAN VE HAFTADA KİLO SİZİN SAYENİZDE NASIL VERDİM COK ŞAŞIRIYOM KENDİME TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER

10 Haziran 2019 01:19

Rica ederim. Azim olduktan sonra gerisi kolay..

10 Haziran 2019 11:25