VE
Soru Sahibi
18 Kasım 2020 00:44

Kilo alamama sorunu

Merhaba Zeynep Hanım, ben 18 yaşında 1,58 boyundayım ve 38 kiloyum. O kadar yemek yediğim halde kilo almak gerekirken kilo veriyorum. Bu durum beni çok mutsuz ediyor. Giydiğim bir şey belime tam olmuyor. Bana ne önerebilirsiniz? Gerçekten kilo almayı çok istiyorum

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba Esra Hanım, kilo almak kilo vermeye göre daha zorlu bir süreçtir o yüzden zaman alacaktır sabırlı olun. Yediğiniz şeylerin kalori içeriğinin yüksek olmasına özen gösterin tabiki bunu sağlıksız besinler tüketerek değil. Elbette şu an bir şey söylemek çok doğru olmaz, gerekli kan tahlilleri yapılıp detaylı incelemekte yarar vardır. Dilerseniz bir uzmandan destek alabilirsiniz.

18 Kasım 2020 08:56
VE
Soru Sahibi

Teşekkür ederim Zeynep Hanım.Eğer siz ilgileniyorsanız kilo problemiyle randevu alıp gelsem olur mu size? Bir de randevu ücretinizi öğrenmek istiyorum.

19 Kasım 2020 02:09

Rica ederim. İnstagram hesabımızdan bize ulaşıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz, iyi günler dilerim..

4 Ocak 2021 09:04