BM
Soru Sahibi
9 Eylül 2021 10:04

Kataraktsorunu

Kataraktsorunu Kataraktsorunu Kataraktligoz Kataraktligoz sebebiyle gorme tabakasinda odem olmus dideral mucatein nevanac damls hap onetildi sizin baska oneriniz yokmu ileri mitopi -12 diger gozumun nosuda ayni katarakt var birinde var diğerinde yokamelıyat miyopi yuzunden riskliymis oneriniz yokmu hocam intetnete goz icin kantaron yaginin birer damla konulmasinin iltihaplari onledigi gormeyi artirdigi yaziyor dogrumu yuksek miyopi olup korlukle ameliyat neticesi kor olabilirmi Göz kuruluğu icin dryek damla verdi bu damlanın zararı varmi istanbulda önereceğiniz bir uzman yokmu

1 cevap
Cevaplar (1)

katarakt ve Refraktif Carrahi ile uğraşan meslekdaşlarımız bu konuda size yardımcı olacaklardır.

19 Aralık 2021 13:19