GE
Soru Sahibi
11 Mart 2019 15:47

Kaslarda ağrı

Hocam merhabalar ben besyoya hazırlanıyorum 2. Senem ve 8 ay ara vermek zorunda kaldim. Tekrar başladığımda hamladım ama gecer zannettim bacaklarimi kaldirmakta zorluk cekiyorum. Kaslarim sisti yürümekte de zorlaniyorum soguk su takviyesi yaptim, kas gevşetici sürdüm ama hala ayni tavsiyeniz nedir.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba. Öncelikle ağrının lokalizasyonu, şekli, süresi vs gibi karakteristik özellikleri önemli. Basit bir hamlık ağrısından ayak bası anormallikleri ne hatta kas yıkımına neden olabilecek çeşitli hastalık ve etkenlere kadar geniş bir çerçevede değerlendirmek gerekebilir. Bu nedenle muayene olmanızda fayda var. Spor hekimliği polikliniğine başvurmanızı tavsiye ederim

7 Nisan 2019 23:52