KA
Soru Sahibi
31 Aralık 2015 08:44

kasik fıtığı

4 yasindaki oglumda kasik fitigi var nasil bir yol izlmememiz gerekiyor simdiden tesekkur ediyorum

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Halil Tuğtepe
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Sayın Asuman Hanım, kasık fıtığının tek tedavisi cerrahidir. Çocuklarda en uygun, en kısa zamanda ameliyat öneririz. O yüzden izmir'de üniversite veya devlet hastanelerinde ki çocuk cerrahi kliniklerine başvurmanızda yarar vardır. Saygılarımla.

3 Ocak 2016 12:54
KA
Soru Sahibi

Sayın Hocam, son kez rahatsız edicem sizi..Ben şu an Edirne Uzunköprü de yaşıyorum..önümüzdeki günlerde müsait olunca size kontrole gelip ameliyat için uygun görürseniz gün almayı düşünüyorduk. Çocuktaki bu fıtığın aciliyeti nedir acaba ? Şişlik her zaman yok, küçük tuvaletini yaparken bazen oluşuyor.Teşekkür ederim.

5 Ocak 2016 12:29
Prof. Dr. Halil Tuğtepe
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Bana *** *** ** 59 nolu telefonumdan ulaşırsanız detaylı konuşuruz. Saygılarımla.

7 Ocak 2016 15:36