ba
Soru Sahibi
11 Şubat 2018 18:05

karın mide ağrısı

hocam mide ağrısı vardı doktora gittik.kan istedi lipaz(405)ile kolestrol yüksek cıktı...kolestrol (226) tridselid (216) ve lipaz (405) LDL(140) yüksek çıktı.ne yapmamızı önerirsiniz

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Alper Döventaş
Dahiliye - İç Hastalıkları , Geriatri

Lipaz, amilaz, karaciğer fonksiyon testlerinizi tekrarlattırıp, batın ultrasonu ile gastroenteroloji uzmanına danışmanızı öneririrm; kolesistit, pankraeatit ve gastrit açısından endoskopi de gerekebilir geçmiş olsun

12 Şubat 2018 10:38
ba
Soru Sahibi

bilgilendirmeniz için çok sağolun. 2005 te endoskopi yapılmıstır gastrit denilmistir.Yeniden endoskopi uygun mudur?

12 Şubat 2018 11:11
Prof. Dr. Alper Döventaş
Dahiliye - İç Hastalıkları , Geriatri

Evet

12 Şubat 2018 11:51