YD
Soru Sahibi
28 Kasım 2010 01:07

kardeşim 16 yaşında hala adet görmedi.Adana Balcalı hastanesinde 2 yıldır s

kardeşim 16 yaşında hala adet görmedi.Adana Balcalı hastanesinde 2 yıldır sürdürdüğümüz tedavisine tam anlamıyla cevap alamadık.sadece yeni ilaç tedavisine başlandı. artık vakit kaybetmek istemiyoruz.ne yapabiliriz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ayça Törel Ergür
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Kardeşinizin adet görememe nedeni nedir ? Bazı durumlarda ilaç tedavisi ömür boyu devam ederken bazen indüklendikten sonra kesilebilir. Bu nedenle nedeni çok önemlidir.

28 Kasım 2010 21:55