SS
Soru Sahibi
11 Haziran 2021 21:41

Karaciğer dalak

Sayın hocam merhabalar. Sizin değerli bilgilerinize ihtiyacım var. Yaşım 24 bayanım yaklaşık 15 gündür sol karın boşluğumda kaburga bitiminde bazen ağrı bazen batma şeklinde kramplar oluyor yaklaşık 3 dakika sürüyor ve geçiyor Gün için de 4-5 kez oluyor şiddeti çok hafif sadece huzursuz ediyor. Ağrının şiddetinde herhangi bir değişme yok şimdide grip oldum. Acaba bu durum üşütme den dolayı olmuş olabilir mi kaburga altındaki agri batmalar. Dalakta falan bir büyüme söz konusu olabilir mi.ya da karaciğerle ilgili bir problem Bu şikayetlerim olmadan 1 ay önce tam kan hemogram testi yapıldi ve sonuçlarım iyiydi. Çok teşekkür ederim şimdiden hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ayşen Bayraç
Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba Selen hanım öncelikle geçmiş olsun söylemiş olduğunuz şikayetler için lütfen en kısa zamanda iç hastalıkları bölümüne gidin muayene sonrasında gerekli görüntülemeler yapılsın ve şikayetinizin nedeni anlaşılsın. Tam kan sayımı şikayetiniz için yeterli değildir. Sağlıklı günleriniz olsun. Sevgiler..

11 Haziran 2021 22:37