oy
Soru Sahibi
21 Eylül 2020 16:47

Kanser mi baslangicmi

Benim kızım 7 yaşında 1 sene önce mide fitigi amaliyati geçirdi.Artik kontrollü endoskobi yapıldı. Ama bu sonuçlarda 4 mitoz izlenmistir .ne demek acaba.endeskobi patoloji sonucu mide

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Züleyha Kadehci
Radyasyon Onkolojisi

Öncelikle geçmiş olsun. Patoloji raporundaki sadece 4 mitoz kelimesinden yorum yapmak sağlıksız olur. Tam raporu yazarsanız daha doğru bilgi verebilirim.

28 Eylül 2020 12:25
Uzm. Dr. Züleyha Kadehci
Radyasyon Onkolojisi

Öncelikle geçmiş olsun. Patoloji raporundaki sadece 4 mitoz kelimesinden yorum yapmak sağlıksız olur. Tam raporu yazarsanız daha doğru bilgi verebilirim.

28 Eylül 2020 12:26