KR
Soru Sahibi
7 Haziran 2021 10:32

Kanal tedavisi

Merhaba Elçin hanım, 5 yaşındaki oğlumun kanal tedavisi olması gerekiyor. Pandemide başka hastanede röntgen çekildi, kanal tedavisi dediler ama pandemi nedeniyle tedavi yapılmadı. Şimdi artık diş ilerlemiş durumda. Sizinle randevumuz var. Müdahale edebiliyor musunuz? Pandemi şartlarında bir değişiklik var mı?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Mutlu Elçin Yüksel
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhaba Dişin durumunu değerlendirip uygun gördüğüm tedavileri pandemi sürecinde yaptım ve yapmaya da devam ediyorum.

13 Haziran 2021 12:21