MC
Soru Sahibi
7 Aralık 2021 11:26

Kalça stres kırığı

Hocam şimdi tomografi raporu geldi sağda trochanter major düzeyinde kortikal düzensizlik ve fissür hattı açısından anlamlı olarak değerlendirilen hipodens hatlar mevcuttur.bileteral kalça eklem ilişkisi eklem yüzleri asetabulum ve femur başı normal femur boynu ve femur proksimal bölğmleri normal değerlendirilmiştir.çevre yumuşak dokular normal izlenmiştir.acele etmelimiyiz operasyon şartmı bi değerlendirirseniz son bi görüş verebilirmisiniz🙏

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mert Özcan
Ortopedi ve Travmatoloji

Rapora göre değil hasta şikayet, muayene ve görüntüleme yöntemlerinin incelenmesi sonrası görüş bildiriyoruz.

22 Aralık 2021 08:57