YS
Soru Sahibi
17 Eylül 2017 14:04

Kalça Kemiği Çatlağı

Merhaba hocam,40 yaşındaki kız kardeşim evde ayağı kaydı bacakları yana ayrılarak düştü.İll anda kalktı yürüdü ama sonra kasık ve bacaklarında ağrı oldu üzerine basamadı.Acil doktora götürdük rontgende bir şey çıkmadı ama çekilen tomoğrafide sağ kalçada çatlak gördü doktor.1.5 ay Üzerine basmadan koltuk değnekleriyle tuvalete gidebileceğini oturmasında bir sakınca olmadığını söyledi.Kan sulandırıcı iğne verdi.Bu arada sağ dizinde de sonradan siyaha yakın morluklar oluştu.Bu süreç doğru mu?Yapmamız gereken başka bir şey var mı?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alper Gökçe
Ortopedi ve Travmatoloji

Hekiminize danışınız. Ya da aşağıdaki iletişim kanallarından bize başvurunuz.

19 Eylül 2017 15:54