CO
Soru Sahibi
15 Şubat 2021 13:35

Kaba ette sivilce gibi şişlik

Hocam merhaba, 3 gündür sağ kaba etimin sağ iç kısımında uçlu sivilce gibi bir şişlik mevcuttu ve bu sorundan dolayı oturmada problem yaşıyordum. Dün akşam kendi kendine patladı ve bu sivilce gibi şişlikten akşamdan sabaha kadar kahverengi renkte iltahap aktı. Bununla beraber sorun başladığından beri kuyruk sokumunun üst kısmında daha öncede flep yöntemiyle olduğum ameliyatın olduğu bölgede bir ağrı mevcut. Yumuşak zeminde üzerine baskı uyguladığım zaman ağrı yaratıyor. Bu iltihaptan kaynaklımıdır acaba yoksa başka bir problemin habercisimidir. Bilgi verebilirmisiniz. Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Pelin Basım
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Oncelikle gecmis olsun. Konu ile ilgili muayene olmadan yorum yapabilmem mümkün degil. Genel cerrahi hekimine muayene olmanızı öneririm.. Sağlıcakla kalın

21 Şubat 2021 00:14