AS
Soru Sahibi
6 Ocak 2010 13:33

iyi günler dr bey alt karın bölgesinde kitleler hissediyorum bu kötü birşe

iyi günler dr bey alt karın bölgesinde kitleler hissediyorum bu kötü birşeye mi işaret iştahım iyi bazen karınağrısı oluyor teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

serap haım, geçmiş olsun. şikayetinizin sebebini araştırmak gerekir. öncelikle bir ultrason yaptırmak lazım. genel cerrahi uzmanına gitmenizi tavsiye ederim, onlarla ilgili değilse kadın hastalıkları veya dahiliye polikliniğine sizi yönlendireceklerdir.

6 Ocak 2010 23:45