TE
Soru Sahibi
15 Ağustos 2017 14:24

İnmemiş tesisler

Mehaba oğlum Emre Turhanın yumurtaları karınkasınında kanala girmemiş şu an 4 yaşında engec nezaman yerine alınmalı ileri yaşlarda puroblem olurmu? Saygılar

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Halil Tuğtepe
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Sayın Erol bey, eğer tanı doğru ise biran önce ameliyat olmasında yarar var. Normalde 2 yaşına kadar inmemiş testis ameliyatlarını bitirmiş olmamız gerekiyor. Her geçen gün aleyhine işlemektedir. Saygılarımla.

15 Ağustos 2017 20:49
TE
Soru Sahibi

Sayın hocam marmara cocuk üroloji bölümüne biryıldır gidiyorum her gidişimde başka bir asistan cıkıyo enson *** *** ** de gittim 20 yaşınakadar zamanı oldunu söyledi. 1yıldır Ameliyat günü bekliyorum Beni yönlendiren tıbbi genetik bölümü bu tesislerin yerine alınmadı zaman kanser olucanı söyledi napıcamı bilmimiyorum hocam sizinle nasıl görüşebilirim

17 Ağustos 2017 19:20
Prof. Dr. Halil Tuğtepe
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Hastanede hasta görme fırsatı olmuyor. İstiyorsanız *** *** ** dan randevu alabilirsiniz.

17 Ağustos 2017 22:06