ka
Soru Sahibi
14 Ağustos 2012 17:19

implant

merhaba gökhan bey, yaklaşık 5 sene önce azı dişim çürüdüğünden üst kısmı kanal tedavisi olarak dolgu yaptırmıştım. şimdiye kadar bir sorun yoktu. fakat bu sabah dolgu yaptırdığım dişimin alt tarafında diş etinin bayağı çekildiğini fark ettim ve kök tarafı sanki içi boşalmış çatlamış gibi biraz bastırdığımda içine göçer gibi oldu ve hafif koku yaptı. hocam sorum diş eti niye çekilir ve bu dişe yapabilecek bir şey var mı yoksa çekilmesi mi gerekir. eğer implant yaptıracak olursam bu diş ve bunun hemen üzerindeki yerde boş (üsteki azı dişim de daha önceleri çekilmişti ve yeri boştu.) 2 dişin implant maliyeti ne kadardır. cevabınıza şimdiden teşekkür ederim. iyi günler

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba.. diş ile dişeti arasında bakteri birikiminden dolayı dişeti çekilir. düzenli olarak diştaşı temizliği yapılmalı ve o bölgede ip ile çok iyi temizlik yapılmalıdır. ortalama bir implantın fiyatı yaklaşık 600 - 750? arasında değişmektedir. iyi günler..

15 Ağustos 2012 18:46