yf
Soru Sahibi
3 Eylül 2019 10:19

İlaçlar hakkında

Merhaba hocam bende Cinsel sorun erken boşalma olduğu için doktor lustral verdi fayda görmedim sonra paxil verdi fayda görmedim sonra misol verdi fayda görmedim sonra axerem verdi fayda görmedim ensonunda bende isteksizlik başladı kan tahlili çektim erkeklik hormonu sıfır olmuş dediler bu ilaçlardan önce erkeklik hormonu süper di şimdi size sormak istediğim tedavim artık hangi doktorda olacak erkeklik hormonunu düzeltmek için iyi günler dilerim

1 cevap
Cevaplar (1)

Saydığınız ilaçlar erkeklik hormonunu etkilemez. Sizin sorununuz bambaşka bir alanda. Erkeklik hormonu konusunda "sıfır" çektiyseniz Endokrinoloji uzmanına başvurun.

3 Eylül 2019 15:47