EM
Soru Sahibi
2 Mayıs 2015 11:35

ilaç kulanımı

hocam ben 50 yaşında 105 kilo bilinen bir hastalığı olmayan yanlızca sertleşme sorunu yaşadığım için cialis alan biriyim cilaisi aldıktan sonra fazla ateşlenme ,bazen kalp atışında hızlanıp durması, biraz gerilme ve baş ağrısı gibi sıkıntılar oluyor,bu gibi hallerin daha fazla uzun sürdüğü zaman evde ne gibi ön tedbir alabilirim, cilaisin vucudumdaki tesirini düşürmem için ne yapabilirim bana bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum,iyi çalışmalar

2 cevap
Cevaplar (2)

Mevcut sağlık sorununuzdan ziyade başka sorunlarınızın daha önemli olduğunu belirtmeliyim. Diğer sağlık sorunlarınızı çözünceye kadar hakkında malumat talep ettiğiniz konuyla ilgili kullanmakta olduğunuz ilacı bırakmanızın çok daha yararlı olacağını söyleyebilirim

2 Mayıs 2015 18:21
EM
Soru Sahibi

teşekkürler dr. bey

4 Mayıs 2015 19:39

bir şey değil

5 Mayıs 2015 15:47