TE
Soru Sahibi
29 Eylül 2019 14:13

Idrarda yanma

Idrarda yanma sikayetiyle gittim hocam bende 16.5×22 mm.lezyon cikti tehlikesi varmi hocam.bilgi verirmisiniz tsk

3 cevap
Cevaplar (3)

Mesane tümörü olabilir. Verilerin yetersiz

30 Eylül 2019 19:09
TE
Soru Sahibi

Tehlikesi varmi hocam cok aklima takildida herkafadan bises cikinca rahatsiz ettim hocam cvp verirseniz sevinirim saygilar iyi akşamlar

30 Eylül 2019 20:05

Ultrason sonucunuzu gönderin

30 Eylül 2019 20:09
TE
Soru Sahibi

Sağböbreküst polde korteks icinde16.5×22mm biyutlarinda anjiomyolipom uyumlu lezyon izlenmekte.Her iki bobrek normak boyutlarda olup konturlari duzenlidir.Parankim ve sinus ekojeniteri normal.Her iki bobrek toplayici sistemleri dogal.Parankim kalinliklari heriki tarafta normal.Mesane konturlari muntazam olup kapasite normal ve mesane icinde yer isgal eden lezyon izlenmemisyir.utrason sonucumu istemistiniz hocam yazdim size tehlike varmi hocam bilgi verirmisiniz saygilar

1 Ekim 2019 01:26

Önemi yok. 2 yılda bir ultrason yaptır

1 Ekim 2019 10:22