AN
Soru Sahibi
12 Kasım 2020 15:32

Idrar yolu enfeksiyonu

Iyi günler ben kütahyadan yazıyorum kızım var 7 yaşında sürekli tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonu oluyor gitmedigimiz yer kalmadı sadece tek söyledikleri mesanesi yaşıtlarına oranla küçükmüş mesanesi 82 denildi hepsini urodinami çekindik böbreklere kaçak varmı diye bakıldı o da yok 15 gün önce de kum döktü bize yol gösterirmisiniz napmamiz gerektiğini bilmiyoruz artık şimdiden çok teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Şenol Öztürk
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Selamlar..disfonksoyonel işeme yönünden değerlendirmemiz gereklidir..eğer uroflowmetri yaptirsanız çok iyi olur..sonuçlarla muayene için beklerim sizi

27 Aralık 2020 01:11