AD
Soru Sahibi
18 Nisan 2019 14:52

İdrar yolu enfeksiyonu

İyi günler. Bekarım ve idrar yolları enfeksiyonu sistit var. Hasta olduğumda yani Öksürdüğüm zaman vajinamda baskı hissediyorum bunun idrar yolu enfeksiyonu ile ilgisi var mı?. Birde evli ya da bekar ayrımı olur mu bu konuda. Çünkü bekarım ve çoğu sorduğum kişi evli. Bakirelerde de olur mu yani?

1 cevap
Cevaplar (1)

Bekar kızlarda da Sistit olabilir Daha nadirdir Sistit demek için detaylı sorgulama idrar tahlili gerekirse İdrar kültürü yapılması lazım.

18 Nisan 2019 19:17

Bekar kızlarda da Sistit olabilir Daha nadirdir Sistit demek için detaylı sorgulama idrar tahlili gerekirse İdrar kültürü yapılması lazım.

18 Nisan 2019 19:33