YA
Soru Sahibi
21 Mart 2019 12:40

Humerus kırığı ve spor

Hocam iyigünler 4 ay önce bilek güreşinden humerus distal spiral biçimde kırıldı ameliyat oldum platin takıldı.Ameliyatim çok iyi geçmiş hocam ben vücut geliştirme ile ilgileniyorum ve kolumu şuan çok iyi hissediyorum doktor 6. Ayda spora başlayabilirsin dedi acaba eski ağırlıklarına ne zaman girebilirim bide sol kolda biseps güçlendi ama trisepste çok fazla kayıp var eskisi gibi olurmu kolum

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Soner Akkurt
Spor Hekimliği

Kuvvetlendirme çalışmalarına devam etmende fayda var. Bilek güreşi antrenmanları da yapabilirsin

31 Mart 2019 08:13