GK
Soru Sahibi
29 Kasım 2021 17:49

Hocam saolun şimdiden

Değerli hocam merhabalar sorunum şu trigliserid yüksekliği aç karna 500/600arasi çıkıyor ilaç kullanamıyorum lipanthyl,gemfibrozil de yazmiyorlar çok yüksek olursa yazıyoruz diye şimdi bennomur boyu bişey yemeyecek miyim? ailesel sanırım ama bildiğim kimse yok ailede,185 ve 80kiloyum ilaç kullanımı kas yıkımı yaptı bende ,egzersiz 2gune 1yapmaya çalışıyorum ama herzaman olmuyor oda balık yağı takviyesi kullanıyorum sadece bazen cevizi akşamdan suya koyuyorum ,bazen aç karna sarımsak limon suyu karistirip içiyorum ben bundan nasıl kurtulabilirim ,hızlı şekilde dusurebilecegim ömür boyu kullanacağım bişey varmıdır?

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Tuğba Kılıç
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba vücuttaki enflamasyon da bazen kolesterol yüksekliği yapar Değeri hemen düşürecek bir ilaç değil ancak kök tedavi yapılması daha doğru olur Bunun için genel sağlığınıza yönelik anamnez almalı beslenme ve barsak floranız düzenlenmesi gerekiyor

29 Kasım 2021 18:40
GK
Soru Sahibi

Hocam şimdiye dek gittiğim yerlerde hiç böyle bişey duymamıştım ve çok aklıma yattı ben vuxudumda enflamasyon olduğuna inanıyorum yaygın ağrılarım var d vitaminim hep düşük trigeminal nevralji belirdi son zamanlarda bağırsak Floramda mantar yoğunluğu çok fazla maya hucresi ,bunların enflamasyondan olduğunu dusunuyorum ,nebyaomam gerekir acaba

30 Kasım 2021 08:25
Uzm. Dr. Tuğba Kılıç
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba genel bir muayene etmek gerekiyor Beslenme düzenlenmesi ile başlanabilir Müsait olduğunuzda kliniği arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz

1 Aralık 2021 13:05