ds
Soru Sahibi
28 Kasım 2020 18:37

Boy ne kadar uzar

Merhaba hocam iyi günler dilerim! Babam 162 Annem 157.5 ben ise 166yım 16 yaşıma yeni girdim son 5 aydan beri sağlıklı beslenip spor yapıyorum boyum ne kadar uzayabilir ( amcam , dedem ) Ek olarak eskiden kilolu birisiydim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Tuğba Kılıç
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba boy uzaması ortalama 18-20 yaşa kadar devam edebilir. Burda genetik etkenlerin yanında beslenme spor önemlidir. Vucudu toksinden arındırmak gerekebilir.doğru beslenme şart

28 Kasım 2020 22:10