KM
Soru Sahibi
20 Eylül 2010 16:59

hocam benim ekg da t negatif çıkıyor bu nedemek birde mideden kaynaklanan

hocam benim ekg da t negatif çıkıyor bu nedemek birde mideden kaynaklanan göğüs ağrısı nasıl olur kalp ağrısıyla nasıl ayırt edilir.cvplarsanız sevinirim.şimdiden tşk.

1 cevap
Cevaplar (1)

Mustafa bey, T negatifliği doğuştan da olabilir, safra kesesi ve mide hast. dan da olabilir. Göğüse vuran ağrılarınız varsa önce Efor Testi sonra o normalse usg ve endoskopi olmalısınız.

20 Eylül 2010 20:22