KE
Soru Sahibi
20 Eylül 2008 09:35

12 yildir vucut gelistirme yapiyorum 10 yildir sigara iciyorum gecen hafta

12 yildir vucut gelistirme yapiyorum 10 yildir sigara iciyorum gecen hafta biraktim 3 aydir reflu ve gastrit tedavisi goruyorum .Sorunum su;2 haftadir ispanyadayim dogru durust beslenemiyorum burda bir salona antraman yapmaya gittim gogus ve kol antremanindan hemen sonra bisiklete binmek istedim ve yaklasik 4-5 sn suren bir kararti bas donmesi sikisiklik yasadim akabinde 4 gun suren midede btma yanma eksime uyumaya gecerken sol elimde uyusma veya uyuusk uyanma

1 cevap
Cevaplar (1)

Kardiyoloji uzmanına görünmelisiniz.

25 Eylül 2008 19:19