İM
Soru Sahibi
14 Ocak 2011 00:59

Hocam ben 18 yaşındayım 1 senedir sigara içiyorum burnumda ki fazla eti 18

Hocam ben 18 yaşındayım 1 senedir sigara içiyorum burnumda ki fazla eti 18 yaşında aldırmam gerekiyor yaz tatilinden aldırcam ayrıca sinüzitim de var. yaklaşık 5 senedir dudağım kenarları mor renkte sadece alt tarafı üst tarafta biraz var bunun nedeni ni öğrenebilirmiyim ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Aydın Yardımcı
Aile Hekimliği

Sayın Mert: dudagınızdaki sorunu fotografla gönderirseniz daha anlaşılır olacaktır, geçmiş olsun.

22 Ocak 2011 11:07