PK
Soru Sahibi
19 Eylül 2008 20:58

hocam 20 yaşındayım. yoğun ve stress altında 1 ay çalıştım.1 ayda 7 kilo ka

hocam 20 yaşındayım. yoğun ve stress altında 1 ay çalıştım.1 ayda 7 kilo kaybettim.kalp çarpıntım başladı.fakat benim ki extra atım oluyor.baş dönmesi baygınlık filan yaşamadım hiç..ekg çekindim kalp çarpıntısı çıktı.doktor eko, efor ve kan testleri yaptı.bişeyin yok stress den kaynaklanıyo dedi.holter istedim gerek yok dedi ve dideral verdi.dideral içince çarpıntı filan olmuyor.ama oda yorgunluk yaptığı için doktor bırakabilirsin dedi.acaba tehlikeli bi çarpıntı olsa dideral geçirir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)

Sizin durumunuzda evet. Kard. Dr. Feray Koca

25 Eylül 2008 19:17