16 Mayıs 2015 20:47

hipotrioid ve zayıflama

hocam merhaba ben 22 yasındayım ve hipotrioid hastasıyım ne yaparsam kilo veremedim spora gittim dambıl kaldıra kaldıra şiştim artık bende herkesin soyledigi gibi profosyenel yardım alacagım dedim ve diyetisyene basvuracam sizce hipotrioid ve diyetisyenle kilo verebilir miyim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Asya Hanim, Kilo kontrolü için aslinda en başta yapmaniz gereken şey diyetisyene gitmektir. İlaçlarinizin hangi besinlerle etkileşime girdiğini ya da hangi besinlerin sizin hastaliğiniz açisindan yararli ya da zararli olduğunu öğrenebileceğiniz ve bu sirada size uygun bir beslenme programi hazirlayabilecek tek kişi diyetisyendir. Bulunduğunuz ilde bir diyetisyene gitmeli ve düzenli takibe girmelisiniz. İyi günler dilerim.

28 Mayıs 2015 16:59