SZ
Soru Sahibi
3 Aralık 2019 16:19

Hipospadias

Hocam iyi günler.17 aylık oğlumun en ağır seviyeli hipospadias rahatsızlığı var iki defa ameliyat geçirdi ikisi de başarısızlıkla sonuçlandı.İki ameliyat sonunda dikişleri tutmadı bunun sebebinin enfeksiyon olduğunu söylüyor doktor.Araştırmalar sonucu sizi bulduk yardımcı olur musunuz lütfen zor durumdayız.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Halil Tuğtepe
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Çok geçmiş olsun. Gelin bir göreyim. Ne yapabileceğimizi detaylıca konuşalım. Merak etmeyin, düzeltemediğiz bir pipi olmadı. İnşallah sizin oğlunuza da çare oluruz. Sevgilerimle

3 Aralık 2019 16:32