KY
Soru Sahibi
15 Ekim 2020 21:17

Hiper aktivite

Hayırlı günler hocam benim kızım da hiperaktivite bozukluğu obsesif kompulsif bozukluk kardeş kıskançlığı ve davranış bozukluğu var son dönemde ne yazık ki bunların çoğu çok fazla arttı ritalin diye bir ilaç kullandık ama çocuğuma pek fazla fayda etmedi hastalıkları şu an en üst seviyeye doğru ilerledi ben muayene ücreti öğrenip sizinle yüz yüze görüşmek istiyorum bana bu konuda ne kadar bu çeşit hastaların çağrıldığını ve de muayene ücretleri nizi iletirseniz çok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Murat Yüce
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Merhaba Yasemin Hanım, Dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu tek başına olduğunda bile çok ciddi sorunlar yaratabilen bir hastalıktır. Kızınızda bu hastalığın yanında obsesif kompulsif bozukluk ve davranış bozukluğu da var diyorsunuz bu durumda tablo daha da sıkıntılı olmaktadır. Ancak tüm bu sorunların tedavisi var. Bir çocuk psikiyatrisi uzmanı kontrolünde düzenli yapılan bir tedaviyle bu sorunlarda belirgin bir azalma olacaktır. Bana muayene olmak isterseniz *** *** ** nolu telefondan bilgi alabilirsiniz. Geçmiş olsun

19 Ekim 2020 12:24