ki
Soru Sahibi
15 Aralık 2013 15:30

higroma

iyi gunler hocam benım 4 yıldır sag el bılegımde hıgromam var 4 yıl once kucuk bı sıslıkle basladı bundan 2 yıl once agrılarım nedenıyle alcıya aldılar o donem agrım kesıldı fakat sımdı sıslıkte buyudu agrılarımda dayanılmaz tekrar alcıyla bırlıkte agrım azalırmı acaba

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mustafa Anter
Ortopedi ve Travmatoloji

Şikayetiniz kronik safhaya geçmiş.Lokal anestezi altında sadece o bölgeyi uyuşturmak suretiyle şişliği ameliyatla almak çözüm olacaktır.Saygılar.Op.Dr.Mustafa Anter

28 Aralık 2013 20:59