YH
Soru Sahibi
12 Mart 2017 06:37

belde ödem

Hocam merhaba 5 sene once sert bir sekilde kalçamın ustune düştüm agrilarim oldu fakat hastaneye gitmedim 2 ay oncesine kadar agrilarim gercekten sıklaştı en sonunda hastaneye gittim ve rontgen MR cekildi. Sonuclara gore de kuyruk sokumumun kırıldıģını ve sonrada kaynadığını birde ödem olustugunu soyledi. Hap ve kremler verdi. Kremleri kullaniyorum ama ustunde agri kesici yaziyor. Bir faydasi oldugunu goremedim otururken bile belim bosluga gelince agri yapiyor. Dün aksam yegenimle yerde oynarken yarim saat kadar oturdum ve ayaga kalktigimda feci bir agriyla karsilastim sol bacagim tutmadi sanki bu normal bir bacak uyusmasina benzemiyordu belden bacagima kadar geldi ağrı hastaneye gidip igne vurdurmayi bile dusundum sonra da yatagima gectim. Sırt üstü uzanınca sanki belden assagisini ve yukarisini ikiye ayirmislar gibi bir agri oldu sol bacagim uyustu ayagimin altina kadar hissettim suan daha hala hissediyorum ama dun gece ki kadar degil. Doktora tekrar gitmeyi dusunuyorum fakat sizce nedeni nedir ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mustafa Anter
Ortopedi ve Travmatoloji

Mr normal ve Halen kuyruk sokumu ağrısı varsa kuyruk sokumu kemiği ameliyat ile çıkarılabilir

12 Temmuz 2017 22:21