SG
Soru Sahibi
20 Nisan 2019 00:45

Hafif şaşılık

Merhabalar, benim küçüklğümden beri göz tembelliğim ve şaşılığım vardı. Küçükken içe şaşılığım barizdi ve belli kapatma tedavilerinden bir süre sonra ameliyat oldum ama gözlüğümü kullanmadım. Sonraları hafif bir kayma tekrarladı doktora gittim gözlük verdi. Bariz bir kayma yok ama insanların da senin sol gözünde bir sorun mu var sorularından sıkıldım. Ameliyat olsam bu hafif kayma daha kötü olur mu acaba? Zaten hafif bir kayma var ameliyat olursan daha kötü olabilir gibi birkaç yorum okudum kafama takıldı. Ben ameliyat olmak istiyorum açıkcası yaşım 24

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu sorunuza en uygun cevabı bir şaşılık uzmanı muayene sonrası verebilir.

20 Nisan 2019 18:55